TCL MOVEAUDIO S180 2021 White

Tip
3 hodnotenia
€59 –16 %
s150 1
€59 –16 % €49
Skladom (2 ks)

Bezdrôtové slúchadlá TCL MOVEAUDIO S180 sú pohodlné a zároveň elegantné. Jednoducho sa ovládajú a ich spárovanie so zariadením je bezproblémové.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mnohým z nás spríjemňuje život počúvanie hudby či hovoreného slova alebo priamo možnosť telefonovania prostredníctvom slúchadiel kdekoľvek a kedykoľvek. A tak slúchadlá v dnešnej dobe patria už k neoddeliteľnej súčasti nášho každodenného života.

Bezdrôtové slúchadlá TCL MOVEAUDIO S180 sú klasickej štupľovej konštrukcie. Hmotnosť jedného slúchadla je 4,2 g. Slúchadlá na prenos a nabíjanie používajú prenosné puzdro (obal), ktorý má oválny tvar a hmotnosť 36 g.

Po otvorení balenia vo vnútri nájdeme prenosné nabíjacie puzdro, slúchadlá, nabíjací kábel a ďalšie dve náhradné veľkosti štupľov do uší.

Slúchadlá na pripojenie k zariadeniu používajú technológiu Bluetooth vo verzii 5.0.. Párovanie je veľmi jednoduché, stačí mať napríklad na mobilnom telefóne spustený Bluetooth, následne otvoriť puzdro slúchadiel a vložiť slúchadlá do uší. Telefón rozpozná slúchadlá a vyzve vás na párovanie. Po spárovaní môžete hneď slúchadlá používať.

Bezdrôtové slúchadlá TCL MOVEAUDIO S180 disponujú 45mAh batériou. Prenosné nabíjacie puzdro vo vnútri skrýva 750mAh batériu. Slúchadlá na jedno nabitie dokážu prehrávať hudbu až 6 hodín. Samozrejme, tento údaj závisí aj na intenzite hlasitosti reprodukovaného zvuku. Prenosné puzdro vám následne po nabití slúchadiel ponúka ďalších 30 hodín počúvania bez toho, aby ste puzdro nabíjali.Bluetooth slúchadlá sa v puzdre nabíjajú automaticky po ich vložení. O stave ich nabitia informuje LED dióda, ktorá sa nachádza na slúchadle. LED dióda na nabíjacom puzdre informuje o stave nabitia prenosného puzdra. Samotné prenosné puzdro za nabíja pomocou konektora typu USB-C.

Slúchadlá TCL MOVEAUDIO S180 disponujú 10mm dynamickými meničmi. Zvuk, ktorý sa slúchadlami prehráva je čistý a zreteľný. Výšky a basy sú na dobrej úrovni. Myslíme si, že celkový hudobný prejav slúchadiel je vyvážený, možno povedať neutrálne naladený. Čo sa týka vnímania hluku okolia, ten pasívne filtrujú aj samotné štuple, ktoré dobre držia a priliehajú v uchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Výpredaj
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: