Apple Pencil (2nd Generation)

1 hodnotenie
€135
externý sklad (2 ks)

Apple Pencil druhej generácie je neuveriteľne presný stylus pýtajúci si obdiv najnižšou latenciou na trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stylus Apple Pencil (2. generácie) pre iPad Pro (2018), biela

Apple Pencil druhej generácie je neuveriteľne presný stylus pýtajúci si obdiv najnižšou latenciou na trhu. Vďaka tejto kombinácii je dokonalým príslušenstvom na kreslenie, skicovanie, k tvorbe poznámok aj komentárov e-mailov a množstvu ďalších činností. Bude sa vám s ním pracovať tak prirodzene ako s bežnou ceruzkou.

Inováciou je tiež jeho dotykový povrch umožňujúci dvojité kliknutie na prepínanie nástrojov bez nutnosti jeho odkladania. Pencil je priamo navrhnutý pre 11palcový iPad Pro a 12,9palcový iPad Pro (3. generácie). Zásluhou plochej hrany sa k iPadu totiž magneticky prichytí pre automatické nabíjanie a párovanie.

Nový Apple Pencil pracuje s presnosťou do posledného pixelu a najnižšou latenciou na trhu. Ideálny pomocník pre podporu kreativity, pri kreslení, skicovaní, vyfarbovaní, pri písaní poznámok, či e-mailov. Práca s Apple Pencil je prirodzená ako pri používaní obyčajnej ceruzky. Dotykový povrch s podporou dvojitého klepnutia, pre plynulé prepínanie nástrojov a prácu bez prerušení. Navrhnutý špeciálne pre nové iPady Pro 3. generácie (11'' a 12,9'') Nabíjanie a párovanie prebieha automaticky po priložení plochej hrany s magnetickým uchytením k iPadu.

Technické údaje: Pripojenie : Bluetooth Kompatibilita: - iPad Pro 12.9-inch (3rd & 4th generation) - iPad Pro 11-inch (1st & 2nd generation)

Obsah balenia: Apple Pencil (2. generácia)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: